Atpakaļ uz sarakstu Printēt 7. Aug. 2026

"Rīgas satiksme" aicina pieteikties mācībām, lai kļūtu par trolejbusa vadītāju

"Rīgas satiksme" aicina pievienoties savai komandai motivētus, atbildīgus un apņēmības pilnus cilvēkus, kuri vēlas apgūt un kļūt par profesionāliem trolejbusa vadītājiem. Uzņēmums nodrošina pilnībā apmaksātas apmācības, stipendiju mācību laikā un iespēju pēc kvalifikācijas iegūšanas uzsākt stabilas darba attiecības. Darbiniekiem tiek nodrošināts konkurētspējīgs atalgojums, sociālās garantijas, dažādi labumi un bonusi.

Sabiedriskā transporta vadītāja profesija ir nozīmīga un atbildīga - ik dienu trolejbusa vadītāji rūpējas par drošu pasažieru nogādāšanu galamērķī. Šis darbs prasa uzmanību, spēju saglabāt mieru dažādās situācijās un augstu atbildības sajūtu. Lai kļūtu par trolejbusa vadītāju, iepriekšēja pieredze nav nepieciešama. "Rīgas satiksme" nodrošina pilnu apmācību procesu – uzņēmums apmaksā teorētiskās nodarbības, sedz praktiskās braukšanas apmācību izmaksas un piedāvā iespēju saņemt stipendiju visā četru mēnešu apmācību periodā. Pēc sekmīgas mācību pabeigšanas ar jaunajiem speciālistiem tiek noslēgts darba līgums.

Par trolejbusa vadītāju var kļūt personas, kuras sasniegušas vismaz 21 gada vecumu, ieguvušas pamata, vidējo vai vidējās pakāpes profesionālo izglītību un pārvalda valsts valodu vismaz B1 līmenī vai ir ieguvušas izglītību latviešu valodā. B kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība nav nepieciešama, jo uzņēmums nodrošina visas nepieciešamās apmācības kvalifikācijas iegūšanai.

Ikviens, kurš vēlas apgūt jaunu profesiju un veidot karjeru sabiedriskā transporta jomā, ir aicināts pieteikties trolejbusa vadītāja apmācībām un kļūt par daļu no "Rīgas satiksmes" komandas.

Plašāku informāciju par “Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt mājaslapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos “X”, “facebook” un “Threads”.

20361862
Citi saziņas veidi