Atpakaļ uz sarakstu Printēt 26. Feb. 2014

Tiks veiktas izmaiņas atsevišķos autobusu un minibusu maršrutos un to kustības sarakstos

Ņemot vērā pasažieru plūsmas un veicot to analīzi ar mērķi uzlabot sabiedriskā transporta maršrutu tīklu, "Rīgas satiksme" informē, ka tiks veiktas izmaiņas atsevišķos autobusu un minibusu maršrutos. Tāpat tiks precizēti vairāku maršrutu kustības saraksti.

No 10.marta, saistībā ar 277. minibusa maršruta slēgšanu, tiks atklāts jauns autobusu maršruts Nr.57 „ Abrenes iela – Ķīpsala”. Attiecīgais maršruts uzlabos pilsētas viesu un iedzīvotāju iespējas nokļūt Ķīpsalā un tajā izvietotajos objektos. Jaunajā maršrutā autobusi kursēs no Abrenes ielas  autobusu galapunkta pa Turgeņeva ielu, Gogoļa ielu, Marijas ielu, Merķeļa ielu, Kalpaka bulvāri, K. Valdemāra ielu, Vanšu tiltu, Ķīpsalas ielu, Zvejnieku ielu, bet no Ķīpsalas kursētu pa Zvejnieku ielu, Ķīpsalas ielu, Vanšu tiltu, K. Valdemāra ielu, Raiņa bulvāri, Gogoļa ielu, Turgeņeva ielu līdz Abrenes ielas galapunktam.

No 8.marta, lai uzlabotu kustības regularitāti, tiks mainīts 23.autobusa maršruta kustības saraksts darba dienām un brīvdienām. Reisu skaits paliks nemainīgs.

23. autobusa izmaiņas

57. autobusa maršruts

Abrenes iela - Kipsala.jpg

Lejuplādēt PDF: Autobusa maršruts "Abrenes iela - Ķīpsala"

Ņemot vērā pārvadātāja pilnsabiedrības „Rīgas mikroautobusu satiksme” ierosinājumu, no 8.marta tiks veiktas izmaiņas minibusu maršrutos un kustības sarakstos. Izmaiņas skars turpat visu minibusu maršrutu tīklu un tās ir veiktas pamatojoties uz rūpīgu izpēti pasažieru plūsmā maršrutā, maršruta noslogotībā un iedzīvotāju ierosinājumiem.

Minibusu maršrutos būs sekojošas izmaiņas:

200. minibusa maršrutā jauns kustības saraksts darba dienām, tiek palielināts reisu skaits, darba dienās pagarināts darba laiks.

203. minibusa maršrutam darba dienās jauns kustības saraksts, brīvdienās maršruts vairs nekursēs mazā pasažieru pieprasījuma dēļ, taču maršrutu gandrīz pilnībā nodrošina 16.trolejbusa maršruts.

204. minibusa maršrutā jauns kustības saraksts darba dienām un sestdienām, svētdienās maršruts nekursēs, turklāt sestdienās visi reisi tiks nodrošināti maršrutā Jugla – Centrs.

206., 208., 209., 214., 216., 237., 238., 241., 246., 267.  minibusa maršrutā jauns kustības saraksts darba dienām un brīvdienām, izmaiņas veiktas atbilstoši pasažieru plūsmai.

212. minibusa maršrutā jauns kustības saraksts darba dienām un sestdienām, svētdienās maršruts nekursēs mazā pasažieru pieprasījuma dēļ.

220. minibusa maršruts „Pļavnieki – Upesgrīvas iela” tiks slēgts, jo dažādos maršruta posmos to ir iespējams aizstāt ar jau esošiem maršrutiem, piemēram, no Pļavniekiem vairāki alternatīvie iespējamie maršruti  - 203., 212., 208., 206., 271., 214. minibuss 3., 6. autobuss un 16. trolejbuss. No Upesgrīvas ielas alternatīvie maršruti 7., 55. autobuss.

222.minibusa maršruts nekursēs brīvdienās mazā pasažieru pieprasījuma dēļ, darba dienu sarakstā izmaiņu nebūs.

224. minibusa maršrutā jauns kustības saraksts darba dienām un brīvdienām, kā arī brīvdienās maršruts uzsāks kursēt agrāk.

233. minibusa maršrutā palielināts reisu skaits un jauns kustības saraksts darba dienām un brīvdienām.

233a. minibusa maršruts „Centrs – Ziepniekkalns” tiks slēgts, jo ir nepietiekams pasažieru pieprasījums, kā arī šo savienojumu nodrošina 233. minibusa maršruts un 27.trolejbusa maršruts.

236. minibusa maršrutā palielināts reisu skaits un jauns kustības saraksts darba dienām un brīvdienām.

242. minibusa maršrutā jauns kustības saraksts darba dienām un brīvdienām, kas saskaņots ar izmaiņām 236.minibusa maršrutā.

271.minibusa maršrutā darba dienās jauns kustības saraksts, maršruts brīvdienās nekursēs mazā pasažieru pieprasījuma dēļ, kā arī šos savienojumu, atsevišķos posmos, var veikt ar citiem autobusu un minibusu maršrutiem.

277. minibusa maršruts „Dārziņi – Ķīpsala – Imanta” tiks slēgts. Maršruta posmā „Abrenes iela – Ķīpsala” tiks nodrošināts jauns autobusu maršruts Nr.57. 

280. minibusa maršruts brīvdienās nekursēs mazā pasažieru pieprasījuma dēļ, kā arī šo savienojumu var veikt ar citiem autobusu, trolejbusu un minibusu maršrutiem, darba dienu saraksts paliks nemainīgs.

Ņemot vērā mazo pasažieru pieprasījumu, uz laiku slēgtie 213.,212a. un 218. minibusu maršruti netiks atjaunoti.

Plašāku informāciju par "Rīgas satiksmes" piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv, sociālajos tīklos "twitter", "facebook", "draugiem.lv" vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80001919.

 

Pievienotie faili

20361862
Citi saziņas veidi