Biļete transporta līdzeklī

Vienreizējā biļete vienam braucienam pie vadītāja - 2,00 EUR.

Vienreizējā dzīvnieku pārvadāšanas biļete - 1,50 EUR. Paredzēta pārvadājot suni, to turot īsā pavadā. Vienlaicīgi viens pasažieris drīkst pārvadāt divus suņus. Ja dzīvnieks tiek pārvadāts kā rokas bagāža, brauciens ir bez maksas.

Vienreizējā pārsēšanās biļete - 0,00 EUR. Tehnisku problēmu gadījumā vadītājs izsniedz salonā esošajiem pasažieriem vienreizējo pārsēšanās biļeti, kas ir derīga vienu stundu jebkurā no "Rīgas satiksmes" transporta līdzekļiem.

Vienreizējā brauciena biļete - 0,00 EUR. Tiek izsniegta 1. un 2. grupas invalīdam un viņu pavadošai personai "Rīgas satiksmes" sabiedriskajos transporta līdzekļos. Vairāk informācijas šeit.

Bez maksas sabiedriskajā transportā drīkst pārvietot:

  • velosipēdus, pasažierim novietojot velosipēdu salonā brīvā vietā, nodrošinot, ka tas nerada neērtības un traumas, nebojājot sabiedrisko transporta līdzekli, kā arī pārliecinoties, ka velosipēds patstāvīgi nepārvietojas pa salonu;
  • dzīvniekus, ja tos pārvada kā rokas bagāžu;
  • rokas bagāžu, ja tās izmēru (augstums, garums, platums) summa nepārsniedz 300 cm vai kuras garums nepārsniedz 180 cm. 

 

Aicinām, iegādājoties braukšanas biļeti transporta līdzeklī, norēķināties ar precīzu naudu!

Vadītājam ir tiesības atteikties pārvadāt dzīvnieku vai bagāžu, ja tā neatbilst šo saistošo noteikumu vai citu sabiedriskā transporta lietošanu reglamentējošo normatīvo aktu prasībām.

Citi biļešu veidi

20361862
Citi saziņas veidi