Ar telefonu

RP SIA "Rīgas satiksme" piedāvā veikt apmaksu par autostāvvietām ar īsziņu vai mobilo lietotni.

 • SMS Rīga

  sms_logo_web.png

  Ja vēlaties apmaksāt autostāvvietas ar īsziņas (SMS) palīdzību, Jums nepieciešams reģistrēties SMS apmaksas sistēmā SMS Rīga un savas automašīnas logā ielīmēt lietotāja atpazīšanas zīmi – uzlīmi ar SMS Rīga logo. Informāciju par uzlīmes saņemšanas iespējām, konta papildināšanu un citus ar SMS apmaksu saistītus jautājumus iespējams uzzināt arī SMS Rīga mājas lapā.

  Lai saņemtu informāciju par veikto stāvvietas apmaksu, lietojiet autostāvvietu telefona numuru - 8585.

  1. Reģistrējieties SMS Rīga, nosūtot īsziņu ar tekstu JAUNS vai zvanot uz numuru 8585
  2. Pieslēdzieties un papildiniet savu kontu www.smsriga.lv
  3. Lai veiktu apmaksu par stāvvietu, sūtiet START, automašīnas numuru un tarifu zonu*, kurā novietota automašīna, uz 8585. Piemēram: START PO5933 A)
  4. Ja vēlaties autostāvvietu apmaksāt uz noteiktu laiku, īsziņas teksta beigās aiz atstarpes pievienojiet minūšu skaitu, kad apmaksai automātiski jābeidzas  (piemēram: START PO5933 A 30)
  5. Lai apturētu apmaksu, uz numuru 8585 sūtiet STOP un automašīnas numuru. Piemēram: STOP PO5933

  Nosūtot īsziņu par apmaksas sākšanu, saņemsiet atbildes īsziņu no SMS Rīga par veiksmīgu laika uzskaites sākšanu (piemēram: Auto PO5933 novietots zonā A).

  Nosūtot īsziņu par apmaksas beigšanu, saņemsiet atbildes īsziņu no SMS Rīga par veiksmīgu laika uzskaites apstādināšanu (piemēram: Auto PO5933 zona A stāvvietas apmaksa pārtraukta)

  Atbildes īsziņas cena 0.07 EUR. Samaksa tiek iekasēta no klienta virtuālā konta. No šīs īsziņas ir iespējams atteikties, nosūtot SMS uz numuru 8585 ar tekstu ATBILDE STOP. Lai atjaunotu atbildes īsziņu saņemšanu, jānosūta SMS ar tekstu ATBILDE START.

  Konta bilanci var uzzināt, nosūtot SMS īsziņu ar tekstu KONTS. Atbildes īsziņā saņemsiet informāciju par konta atlikumu. Informāciju par pašlaik aktīvām apmaksām vari uzzināt sūtot SMS ar tekstu STATUS.

  Paplašināta informācija par konta bilanci un veiktajiem maksājumiem pieejama SMS Rīga mājas lapā, ievadot mobilā telefona numuru un paroli, kuru saņēmāt reģistrācijas brīdī.

  Juridiskām personām

  Juridiskām personām, pirms to darbinieki var norēķināties par stāvvietām ar SMS, jāaizpilda SMS Rīga konta atvēršanas veidlapa un jānoslēdz līgums par SMS Rīga norēķinu sistēmas izmantošanu. Ar līgumu un noteikumiem var iepazīties SMS Rīga mājas lapā www.smsriga.lv.

  * Tarifa zona - tā kā Rīgā dažādās vietās ir dažādi stundu tarifi, autostāvvietas ir sadalītas tarifu zonās – A,B,C,D,R un V. 

 • Mobilā lietotne SMSRiga

  SMS Rīga norēķinu sistēma Apple vai Android viedtālruņu lietotājiem sniedz ērtu autostāvvietu apmaksas iespēju ar aplikāciju, kura ļauj:

  • papildināt lietotāja kontu;
  • apmaksāt autostāvvietu;
  • apturēt apmaksu;
  • apskatīt aktīvās apmaksas;
  • apskatīt apmaksu vēsturi;
  • aplūkot kartē savai atrašanās vietai apkārt esošās stāvvietu zonas;
  • uzsākt stāvvietas apmaksu no kartes;
  • ļauj mainīt konta iestatījumus;
  • saņemt pēdējo informāciju par RP SIA "Rīgas satiksme" autostāvvietu jaunumiem.

   

  app_appstore_lv.png app_googleplay_lv.png
 • Mobilly

  1

  Ja vēlaties sākt lietot SMS automašīnas stāvvietas apmaksai, Jums nepieciešama SMS apmaksas sistēmas lietotāja atpazīšanas zīme – uzlīme ar „Mobilly” zīmi. Informāciju par uzlīmes saņemšanas iespējām, konta papildināšanu un citus ar SMS apmaksu saistītus jautājumus var uzzināt arī „Mobilly” interneta lapā.

  Lai saņemtu informāciju un/vai sūtītu īsziņas, atcerieties telefona numuru - 1859.

  Novietojot automašīnu stāvvietā, sūtiet SMS uz norādīto numuru ar sekojošu informāciju:

  • stāvvietas apmaksas uzsākšana (start)
  • automašīnas numurs
  • tarifa zona*

  Piemēram - start AA1234 A

  Izbraucot no stāvvietas, sūtiet SMS uz norādīto numuru ar sekojošu informāciju:

  • stāvvietas apmaksas apstādināšana (stop)
  • automašīnas numurs,
  • tarifa zona*

  Piemēram - stop AA1234

  Lai padarītu SMS nosūtīšanu vienkāršāku, saglabājiet sastādīto SMS savā mobilajā tālrunī!

  Nosūtot īsziņu par apmaksas sākšanu, saņemsiet atbildes īsziņu no „Mobilly” par veiksmīgu laika uzskaites sākšanu (STĀVVIETA AKTIVIZĒTA).

  Nosūtot īsziņu par apmaksas beigšanu, saņemsiet atbildes īsziņu no „Mobilly” par veiksmīgu laika uzskaites apstādināšanu. (STĀVVIETAS APMAKSA APSTĀDINĀTA).

  Atbildes īsziņas cena 0.07 EUR. Samaksa tiek iekasēta no klienta virtuālā konta.

  No šīs īsziņas ir iespējams atteikties, nosūtot SMS uz numuru 1859 ar tekstu ATBILDE STOP.
  Lai atjaunotu atbildes īsziņu saņemšanu, jānosūta SMS ar tekstu ATBILDE START. 

  Konta bilanci var uzzināt, nosūtot SMS īsziņu ar tekstu KONTS. Atbildes īsziņā saņemsiet informāciju par konta atlikumu un pašlaik novietoto auto skaitu.

  Paplašināta informācija par konta bilanci un veiktajiem maksājumiem pieejama „Mobilly” mājas lapā, ievadot mobilā telefona numuru un paroli (saņemta reģistrācijas brīdī).

  * Tarifa zona - tā kā Rīgā dažādās vietās ir dažādi stundu tarifi, autostāvvietas ir sadalītas tarifu zonās – A,B,C,D,R un V. 

Bezmaksas diennakts informatīvais tālrunis
80001919
Noderīga informācija
 • Rīgas Dome
 • RDSD
Citi saziņas veidi