Ar telefonu

 • Riga Card

  Mobilā lietotne (aplikācija) Riga Card

  rigacardlogo.PNG

  Esi mobils – norēķinies par autostāvvietu, izmantojot aplikāciju “Riga Card”. “Riga Card” aplikācijā Jūs varat:

  • norēķināties par autostāvvietām;
  • aplūkot sabiedriskā transporta kustības sarakstus un grafikus;
  • saņemt aktuālo informāciju autovadītājiem un pasažieriem;
  • apskatīt pēcapmaksas rēķinus (drīzumā).

   

  Download_on_the_App_Store_Badge_LV_135x40.png google-play-badge.png

  SMS

  Ja vēlaties apmaksāt autostāvvietas ar īsziņas (SMS) palīdzību, Jums jāreģistrējas SMS apmaksas sistēmā “Riga Card”. Informāciju par konta papildināšanu un citus ar SMS apmaksu saistītus jautājumus iespējams uzzināt  “Riga Card” mājaslapā www.rigacard.lv

  Kā veikt apmaksu ar “Riga Card”?

  1. Reģistrējieties “Riga Card”, nosūtot īsziņu ar tekstu JAUNS vai zvanot uz numuru 8585
  2. Pieslēdzieties un papildiniet savu kontu 
  3. Lai veiktu apmaksu par stāvvietu, sūtiet START, automašīnas numuru un tarifu zonu*, kurā novietota automašīna, uz 8585. Piemēram: START PO5933 A)
  4. Ja vēlaties autostāvvietu apmaksāt uz noteiktu laiku, īsziņas teksta beigās aiz atstarpes pievienojiet minūšu skaitu, kad apmaksai automātiski jābeidzas (piemēram: START PO5933 A 30)
  5. Lai apturētu apmaksu, uz numuru 8585 sūtiet STOP un automašīnas numuru. Piemēram: STOP PO5933

  Nosūtot īsziņu par apmaksas sākšanu, saņemsiet atbildes īsziņu no “Riga Card” par veiksmīgu laika uzskaites sākšanu (piemēram: Auto PO5933 novietots zonā A).

  Nosūtot īsziņu par apmaksas beigšanu, saņemsiet atbildes īsziņu no “Riga Card” par veiksmīgu laika uzskaites apstādināšanu (piemēram: Auto PO5933 zona A stāvvietas apmaksa pārtraukta)

  Konta bilanci var uzzināt, nosūtot SMS īsziņu ar tekstu KONTS. Atbildes īsziņā saņemsiet informāciju par konta atlikumu. Informāciju par pašlaik aktīvām apmaksām vari uzzināt, sūtot SMS ar tekstu STATUS.

  Plašāka informācija par konta bilanci un veiktajiem maksājumiem pieejama “Riga Card” mājaslapā, ievadot mobilā telefona numuru un verifikācijas kodu, kuru saņēmāt reģistrācijas brīdī.

  Juridiskām personām

  Juridiskām personām, pirms to darbinieki var norēķināties par stāvvietām ar SMS, jāaizpilda konta atvēršanas veidlapa un jānoslēdz līgums par norēķinu sistēmas izmantošanu. Ar līgumu un noteikumiem var iepazīties šeit.

  * Tarifa zona - tā kā Rīgā dažādās vietās ir dažādi stundu tarifi, autostāvvietas ir sadalītas tarifu zonās – A,B,C,D,R un V

 • Mobilly

  Informāciju par konta papildināšanu un citus ar SMS apmaksu saistītus jautājumus var uzzināt arī „Mobilly” interneta lapā.

  Lai saņemtu informāciju un/vai sūtītu īsziņas, atcerieties telefona numuru - 1859.

  Novietojot automašīnu stāvvietā, sūtiet SMS uz norādīto numuru ar sekojošu informāciju:

  • stāvvietas apmaksas uzsākšana (start)
  • automašīnas numurs
  • tarifa zona*

  Piemēram - start AA1234 A

  Izbraucot no stāvvietas, sūtiet SMS uz norādīto numuru ar sekojošu informāciju:

  • stāvvietas apmaksas apstādināšana (stop)
  • automašīnas numurs,
  • tarifa zona*

  Piemēram - stop AA1234

  Lai padarītu SMS nosūtīšanu vienkāršāku, saglabājiet sastādīto SMS savā mobilajā tālrunī!

  Nosūtot īsziņu par apmaksas sākšanu, saņemsiet atbildes īsziņu no „Mobilly” par veiksmīgu laika uzskaites sākšanu (STĀVVIETA AKTIVIZĒTA).

  Nosūtot īsziņu par apmaksas beigšanu, saņemsiet atbildes īsziņu no „Mobilly” par veiksmīgu laika uzskaites apstādināšanu. (STĀVVIETAS APMAKSA APSTĀDINĀTA).

  Atbildes īsziņas cena 0.07 EUR. Samaksa tiek iekasēta no klienta virtuālā konta.

  No šīs īsziņas ir iespējams atteikties, nosūtot SMS uz numuru 1859 ar tekstu ATBILDE STOP.
  Lai atjaunotu atbildes īsziņu saņemšanu, jānosūta SMS ar tekstu ATBILDE START. 

  Konta bilanci var uzzināt, nosūtot SMS īsziņu ar tekstu KONTS. Atbildes īsziņā saņemsiet informāciju par konta atlikumu un pašlaik novietoto auto skaitu.

  Paplašināta informācija par konta bilanci un veiktajiem maksājumiem pieejama „Mobilly” mājas lapā, ievadot mobilā telefona numuru un paroli (saņemta reģistrācijas brīdī).

  * Tarifa zona - tā kā Rīgā dažādās vietās ir dažādi stundu tarifi, autostāvvietas ir sadalītas tarifu zonās – A,B,C,D,R un V. 

 • EuroPark

  Logo.jpg

  Ņemot vērā, ka SIA Stova (turpmāk - uniPark) un SIA EuroPark Latvia (turpmāk – EuroPark) ir uzsākuši apvienošanās procesu, turpmāk klientiem tiks sniegta jauna "Rīgas satiksmes" apsaimniekoto stāvvietu apmaksas iespēja. No 2020. gada 3. februāra par Rīgas Satiksmes apsaimniekotajām stāvvietām ir iespējams norēķināties, izmantojot arī EuroPark mobilo aplikāciju.

  • Ar EuroPark mobilo aplikāciju ir iespējams norēķināties par EuroPark priekšapmaksas  stāvvietām, Rīgas Satiksmes apsaimniekotajām stāvvietām un uniPark stāvvietām. Klientiem arī turpmāk ir iespēja norēķiniem izmantot uniPark mobilo aplikāciju.
  • Aplikācija piedāvā divus norēķinu veidus – veikt maksājumu priekšapmaksas veidā ar bankas karti vai noslēdzot līgumu ar EuroPark par aplikācijas izmantošanu un pakalpojumu apmaksu pēcapmaksas formā.
  • EuroPark nodrošina 24/7 klientu apkalpošanu pa tālruni +371 67324508, kā arī elektroniskā formā, rakstot uz info@europark.lv.
  • Lai lietotu EuroPark mobilo aplikāciju, veiciet tās lejupielādi Google Play veikalā vai App Store, veiciet reģistrāciju, izvēlieties maksājuma veidu, ievadiet automašīnas numuru, veiciet autostāvvietas izvēli un uzsāciet apmaksu.
20361862
Citi saziņas veidi