Biežāk uzdotie jautājumi

Kur iegādāties mēneša biļeti?

Mēneša biļeti iespējams iegādāties:

  • koda biļetes lietotnē;
  • Rīdzinieka kartē;
  • personalizētajā un nepersonalizētajā, kā arī dzeltenajā e-talonā.

Ja mēneša biļeti plānots izmantot Rīdzinieka kartē vai zilajā e-talonā, bet šāda e-talona nav, aicinām to noformēt.

Personalizētajam e-talonam vai Rīdzinieka kartei var pieteikties elektroniski: https://saite.lv/RND Pieteikums tiks apstrādāts 48 stundu laikā, tādēļ saņemšanu klātienē aicinām ieplānot ne ātrāk kā pēc divām dienām. Vizīti var pieteikt elektroniski: https://saite.lv/gFVrX

Kā noformēt e-talonu vai Rīdzinieka karti (1).png

Kā Rīgā deklarētie strādājošie vecuma pensionāri var saņemt 100% atlaidi?

kā saņemt 100% atlaidi stādājošajiem vecuma pensionāriem (1).png

Gadījumā, ja strādājošie vecuma pensionāri līdz šim nav noformējuši Rīdzinieka karti vai saņēmuši atlaidi, kas jau šobrīd ļauj iegādāties lētākas biļetes, jādodas uz klientu apkalpošanas centru, līdzi ņemot pensionāra apliecību un personu apliecinošu dokumentu – pasi vai eID karti. Izziņa no VSAA nav nepieciešama.

Kad es varu iegādāties jaunās biļetes?

Tāpat kā līdz šim, biļetes iespējams iegādāties vairāk nekā 400 tirdzniecības vietās – Narvesen, Rimi, Maxima, “Rīgas satiksme” klientu centros u.c.  Ar biļešu tirdzniecības vietu karti iespējams iepazīties šeit.

Kas man jādara, ja līdz šim izmantoju brauciena biļetes dzeltenajā e-talonā, nelietošu koda biļetes lietotni, bet no janvāra plānoju izmantot mēnešbiļeti?

"Rīgas satiksme" aicina doties uz kādu no klientu apkalpošanas centriem un noformēt personalizētu e-talonu vai Rīdzinieka karti. Minētie e-talonu veidi nozaudēšanas gadījumā ļaus bloķēt un atgūt apmaksātās, bet neizmantotās biļetes.

Līdz šim man tika piemērota atlaide vai es braucu 100% atlaidi. Vai man ir jāmaina esošais e-talons?

Esošais e-talons nav jāmaina. Jaunās biļetes varēs iegādāties biļešu tirdzniecības vietās, savukārt tie, kas izmanto 100% atlaidi, turpina pārvietoties, kā līdz šim.

Ja sāku izmantot mēnešbiļeti 15. decembrī, vai tā darbosies 2. janvārī?

Jā, visi iesāktie biļešu veidi derīgi izmantošanai sabiedriskajā transportā līdz 2023. gada 2. martam.

20361862
Citi saziņas veidi