Traucē? Rīkojieties!

trauce_rikojies.jpg

"Rīgas satiksme" sadarbībā ar pašvaldības policiju rīko kampaņu par drošību sabiedriskajā transportā.

Kampaņas mērķis ir informēt sabiedriskā transporta pasažierus, kā rīkoties, kad tiek apdraudēta viņu drošība un komforts sabiedriskajā transportā, kā arī aicināt pasažierus nebūt vienaldzīgiem un būt aktīviem arī gadījumos, ja tiek apdraudēti citi pasažieri vai transporta līdzeklis. 

Ja pamanāt nekārtības (cilvēkus smakojošā, smērējošā apģērbā, trokšņojošus pasažierus u.c.), neesiet vienaldzīgi: 

  • Zvaniet policijai pa tālruni 110

vai

  • Ziņojiet transporta līdzekļa vadītājam

"Rīgas satiksme" katru dienu pārvadā vairāk nekā 400 tūkstošus pasažieru. Veicot pasažieru apmierinātības aptauju un vaicājot sabiedriskā transporta pasažieriem to, ar kādām nevēlamām parādībām viņi ir saskārušies sabiedriskajā transportā, 79% 2011.gadā un 87% 2013.gadā atzinuši atbildi „starp pasažieriem ir cilvēki, kuri ir netīrā vai smakojošā apģērbā”, bet 66% 2011.gadā un 73% 2013.gadā atbildi „starp pasažieriem ir cilvēki, kuri ar savu rīcību traucē pārējos pasažierus (piemēram, trokšņo, vārdiski aizvaino citus utt.)”.

Kampaņas laikā sabiedriskā transporta salonos un pieturvietās tiks izvietota vizuāla informācija. Pilna izmēra attēlu lejuplādējiet šeit! (Labais peles klikšķis -> Save image as... / Saglabāt attēlu kā...)

"Rīgas satiksme" sagatavojusi arī video par tēmu "Drošība sabiedriskajā transportā":

twitter.png facebook.png draugiem.png 

80001919
Citi saziņas veidi