Retro tramvajs

Rīgā elektriskā tramvaja kustību atklāja 1901. gadā, līdz ar to tika pārtraukta zirgu tramvaja izmantošana. Šis 1909.-1910.gada elektriskā tramvaja vagona modelis pēc seniem rasējumiem un fotogrāfijām pilnībā no jauna tika uzbūvēts 1982.gadā. Tramvajā ir 18 sēdvietas un 10 stāvvietas.

Retro tramvaja maršruts

Retro tramvaja sezonas laikā (maijs-oktobris) sestdienās, svētdienās un svētku dienās Retro tramvajs kursē maršrutā no Ausekļa ielas caur Radio loku uz Mežaparku un atpakaļ.

Viena brauciena biļetes cena ir 2.00 EUR. Biļetes jāiegādājas pie tramvaja vadītāja. Bērniem līdz 7 gadu vecumam brauciens ir bez maksas.

 

Retro tramvaja noma

Retro tramvaja sezonas laikā (maijs-oktobris) piemērotos laika apstākļos, piedāvājam Retro tramvaja nomu. Tramvaju iespējams iznomāt darba dienās, bet brīvdienās un svētku dienās - laikos, kad tas nekursē maršrutā.

Nomas cena ar PVN (diena/nakts) ir 85.00/92.65 EUR stundā (nomas laikā ietilpst Retro tramvaja ekspluatācijas laiks, transportlīdzeklim izbraucot no bāzes vietas, līdz atgriešanās brīdim bāzes vietā). 

Visas cenas norādītas ar PVN 21%.

Retro tramvaja nomas noteikumi

Mūsu piedāvātie Retro tramvaja maršruti:

Ceļojumi no Ausekļu ielas
Pasažieru osta
20361862
Citi saziņas veidi