Cenu aptauja "Par spiediena mērīšanas un bezvadu datu reģistrēšanas Sebalog N-3 tīkla ierīces, vai ekvivalents, iegādi"

UZAICINĀJUMS IESNIEGT PIETEIKUMU UN PIEDĀVĀJUMU TIRGUS IZPĒTĒ

Spiediena mērīšanas un bezvadu datu reģistrēšanas Sebalog N-3 tīkla ierīces, vai ekvivalents, iegāde

Aicinām piedalīties tirgus izpētē un iesniegt cenas piedāvājumu par spiediena mērīšanas un bezvadu datu reģistrētāja Sebalog N-3 tīkla, vai ekvivalents, iegādi.

Lai piedalītos tirgus izpētē Jums jāaizpilda pieteikuma un piedāvājuma forma, norādot tajās prasīto informāciju.

Jautājumu gadījumā zvaniet Iepirkumu un materiālo resursu pārvaldības daļas iepirkumu speciālistam Artūram Savickim uz tālruņa numuru 26745726 vai rakstiet uz e-pastu arturs.savickis@rigassatiksme.lv

Par iekārtas tehniska rakstura jautājumiem, t.sk. ekvivalentiem tehniskiem risinājumiem, lūdzu zvaniet Objektu uzturēšanas nodaļas vadītāja vietniekam Konstantīnam Šaļnovam uz tālruņa numuru 26494111 vai rakstiet uz e-pastu konstantins.salnovs@rigassatiksme.lv

Jūsu pieteikumu un piedāvājumu sūtiet uz e-pastu: arturs.savickis@rigassatiksme.lv līdz 2020. gada 2. oktobra plkst. 12.00.

Pieteikumu tigus izpētei "Par Spiediena mērīšanas un bezvadu datu reģistrēšanas Sebalog N-3 tīkla ierīces, vai ekvivalents, iegādi" skatīt šeit.

Tehnikso specifikāciju "Par Spiediena mērīšanas un bezvadu datu reģistrēšanas Sebalog N-3 tīkla ierīces, vai ekvivalents, iegādi" skatīt šeit.

Cenu aptauja noslēgusies, neizvēloties nevienu piedāvājumu.

20361862
Citi saziņas veidi