Tirgus izpēte "Apmācības tēmās “Sarunas prasmju attīstīšana un rezultātu paaugstināšana” un “Emocionālā inteliģence. Veiksmīga sadarbība un emocionālais līdzsvars”

UZAICINĀJUMS IESNIEGT PIETEIKUMU UN PIEDĀVĀJUMU TIRGUS IZPĒTĒ

Apmācības tēmās “Sarunas prasmju attīstīšana un rezultātu paaugstināšana” un “Emocionālā inteliģence. Veiksmīga sadarbība un emocionālais līdzsvars”

 

Aicinām piedalīties tirgus izpētē un iesniegt piedāvājumu par apmācību organizēšanu tēmās “Sarunas prasmju attīstīšana un rezultātu paaugstināšana” un “Emocionālā inteliģence. Veiksmīga sadarbība un emocionālais līdzsvars”.  

Lai piedalītos tirgus izpētē Jums jāaizpilda pieteikuma un piedāvājuma forma, norādot tajās prasīto informāciju.

Pieteikumā un piedāvājumā iekļautā informācija tiks izmantota, lai slēgtu līgumu ar pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvājis pasūtītājam pieredzējušākos speciālistus, pielāgotu programmu un izdevīgākos pakalpojuma nosacījumus (t.sk. cenu).

Ja Jums rodas jautājumi par pakalpojuma saturu vai ir nepieciešama papildu informācija piedāvājuma sagatavošanai, zvaniet Iepirkumu un materiālo resursu pārvaldības daļas vadītājai Līgai Neilandei uz tālruņa numuru 29228043 vai rakstiet uz e-pastu: liga.neilande@rigassatiksme.lv.

Jūsu pieteikumu un piedāvājumu sūtiet uz e-pastu: liga.neilande@rigassatiksme.lv līdz 2021. gada 15. novembra pulksten 12.00.

Pieteikuma formu skatīt šeit.

Tehnisko specifikāciju skatīt šeit.

 

20361862
Citi saziņas veidi