Tirgus izpēte “1.tramvaja maršruta kontakttīkla elektroapgāde no Brīvības 191 līdz Radio un Aspazijas ielas krustojumam, būvdarbi” un “Kontakttīkla pārbūve 11.tramvaja maršruta Miera ielā no Brīvības līdz Ēveles ielai, būvdarbi” būvuzraudzība

UZAICINĀJUMS IESNIEGT PIETEIKUMU UN PIEDĀVĀJUMU TIRGUS IZPĒTĒ

Aicinām iesniegt cenas piedāvājumu Objektu “1.tramvaja maršruta kontakttīkla elektroapgāde posmā no Brīvības ielas 191 līdz Radio ielas un Aspazijas ielas krustojumam, būvdarbi” (iepirkuma 1.daļa) un “Kontakttīkla pārbūve 11.tramvaja maršruta Miera ielā posmā no Brīvības ielas līdz Ēveles ielai, būvdarbi” (iepirkuma 2.daļa) būvuzraudzība.

Par tirgus izpēti lūdzam sazinieties ar iepirkumu speciālistu Artūru Savicki, mob.tel. 26363225, e-pasts: arturs.savickis@rigassatiksme.lv.

Pēc pieprasījuma tiks nodrošināta papildus tehniskā informācija, iepriekš sazinoties ar Pasūtītāja kontaktpersonu Jāni Šņori, Mob.tel. 27808986, e-pasts: janis.snore@rigassatiksme.lv.

Piedāvājumā norādītā informācija tiks izmantota, lai pieņemtu lēmumu par līguma noslēgšanu vai arī, lai sagatavotu dokumentāciju iepirkuma procedūras izsludināšanai Elektronisko iepirkumu sistēmā (EIS), ja līgumcena pārsniegs Ministru kabineta noteikto līgumcenas robežu.

Pieteikumu un piedāvājumu sūtiet uz e-pastu: arturs.savickis@rigassatiksme.lv līdz 2022.gada 13.maijam, plkst.10.00.

Pietiekuma un piedāvājuma forma.

Pielikums Nr.1.

Pielikums Nr.2.

Pielikums Nr.3.

20361862
Citi saziņas veidi