Tirgus izpēte “Par risinājuma komplekta universālās komunikācijas vides izmaiņu pieprasījumu izstrādes un ieviešanas pakalpojumiem”

UZAICINĀJUMS IESNIEGT PIETEIKUMU UN PIEDĀVĀJUMU TIRGUS IZPĒTĒ

Par risinājuma komplekta universālās komunikācijas vides izmaiņu pieprasījumu izstrādes un ieviešanas pakalpojumiem

Aicinām piedalīties tirgus izpētē un iesniegt cenas piedāvājumu risinājuma komplekta universālās komunikācijas vides izmaiņu pieprasījumu izstrādes un ieviešanas pakalpojumiem.

Lai piedalītos tirgus izpētē Jums jāaizpilda pieteikuma forma, norādot tajās prasīto informāciju.

Pieteikumā un piedāvājumā iekļautā informācija tiks izmantota, lai veiktu pasūtījumu no piegādātāja, kas piedāvājis prasībām atbilstošu izdevīgāko piedāvājumu.

Ja Jums rodas jautājumi par pakalpojuma saturu vai ir nepieciešama papildu informācija piedāvājuma sagatavošanai, vai vēlaties iepazīties ar uzlabojamajām sistēmām, zvaniet Administratīvo resursu pārvaldības direktora vietniekam IKT jautājumos Nilam Kolečim uz tālruņa numuru  67104970 vai rakstiet uz e-pastu nils.kolecis@rigassatiksme.lv

Jūsu pieteikumu un piedāvājumu sūtiet uz e-pastu: liga.neilande@rigassatiksme.lv līdz 2020. gada 09. septembra pulksten 12.00.

Piedāvājumu un pieteikumu tirgus izpētei “Par risinājuma komplekta universālās komunikācijas vides izmaiņu pieprasījumu izstrādes un ieviešanas pakalpojumiem” skatīt šeit.

Tehnisko specifikāciju “Par risinājuma komplekta universālās komunikācijas vides izmaiņu pieprasījumu izstrādes un ieviešanas pakalpojumiem” skatīt šeit.

20361862
Citi saziņas veidi