Tirgus izpēte "Personāla atlases pakalpojumi padomes locekļa atlasei"

UZAICINĀJUMS IESNIEGT PIETEIKUMU UN PIEDĀVĀJUMU TIRGUS IZPĒTĒ

Personāla atlases pakalpojumi padomes locekļa atlasei

Aicinām piedalīties tirgus izpētē un iesniegt piedāvājumu personāla atlases pakalpojumiem RP SIA “Rīgas satiksme” padomes locekļa atlasei.

Lai piedalītos tirgus izpētē Jums jāaizpilda pieteikuma un piedāvājuma forma, norādot tajās prasīto informāciju un iesniedzot norādītos dokumentus (atsauksmes, izglītības dokumentus).

Pieteikumā un piedāvājumā iekļautā informācija tiks izmantota, lai slēgtu līgumu ar prasībām atbilstošu pakalpojumu sniedzēju, kam ir nevainojama reputācija un kas piedāvājis pasūtītājam kompetentus speciālistus un izdevīgākos pakalpojuma sniegšanas nosacījumus (t.sk. cenu).

Ja Jums rodas jautājumi par pakalpojuma saturu vai ir nepieciešama papildu informācija piedāvājuma sagatavošanai, zvaniet Iepirkumu un materiālo resursu pārvaldības daļas vadītājai Līgai Neilandei uz tālruņa numuru 29228043 vai rakstiet uz e-pastu: liga.neilande@rigassatiksme.lv.

Jūsu pieteikumu un piedāvājumu sūtiet uz e-pastu: liga.neilande@rigassatiksme.lv līdz 2021. gada 12. novembra pulksten 11.00.

Pieteikuma formu skatīt šeit.

Darba uzdevumu skatīt šeit.

 

20361862
Citi saziņas veidi