Tirgus izpēte “Par automatizētas naudas iemaksas reģistrācijas un uzskaites aprīkojuma uzturēšanu vienam gadam”

UZAICINĀJUMS IESNIEGT PIETEIKUMU UN PIEDĀVĀJUMU TIRGUS IZPĒTĒ

Par automatizētas naudas iemaksas reģistrācijas un uzskaites aprīkojuma uzturēšanu vienam gadam

Aicinām piedalīties tirgus izpētē un iesniegt cenas piedāvājumu par automatizētas naudas iemaksas reģistrācijas un uzskaites aprīkojuma uzturēšanu vienam gadam.

Lai piedalītos cenu aptaujā Jums jāaizpilda pieteikuma forma, norādot tajās prasīto informāciju.

Pieteikumā un piedāvājumā iekļautā informācija tiks izmantota, lai veiktu pasūtījumu no piegādātāja, kas piedāvājis prasībām atbilstošu izdevīgāko piedāvājumu.

Ja Jums rodas jautājumi par pakalpojuma saturu vai ir nepieciešama papildu informācija piedāvājuma sagatavošanai, zvaniet Administratīvo resursu pārvaldības direktora vietniekam IKT jautājumos Nilam Kolečim uz tālruņa numuru  67104970 vai rakstiet uz e-pastu nils.kolecis@rigassatiksme.lv

Jūsu pieteikumu un piedāvājumu sūtiet uz e-pastu: liga.neilande@rigassatiksme.lv līdz 2020. gada 25. augusta pulksten 12.00.

Piedāvājumu un pieteikumu tirgus izpēti “Par automatizētas naudas iemaksas reģistrācijas un uzskaites aprīkojuma uzturēšanu vienam gadam” skatīt šeit.

Tehnisko specifikāciju “Par automatizētas naudas iemaksas reģistrācijas un uzskaites aprīkojuma uzturēšanu vienam gadam” skatīt šeit.

20361862
Citi saziņas veidi