Cenu aptauja "Automašīnu bloķētājierīču uzraudzības un kustības trauksmes kontroles aprīkojuma signālu apstrādes programmatūras nodrošināšanas un uzturēšanas pakalpojumi"

UZAICINĀJUMS IESNIEGT PIETEIKUMU UN PIEDĀVĀJUMU CENU APTAUJĀ

Automašīnu bloķētājierīču uzraudzības un kustības trauksmes kontroles aprīkojuma signālu apstrādes programmatūras nodrošināšanas un uzturēšanas pakalpojumi

Aicinām piedalīties cenu aptaujā un iesniegt piedāvājumu par automašīnu bloķētājierīču uzraudzības un kustības trauksmes kontroles aprīkojuma signālu apstrādes programmatūras nodrošināšanas un uzturēšanas pakalpojumiem.

Lai piedalītos cenu aptaujā Jums jāaizpilda pieteikuma forma, norādot tajās prasīto informāciju.

Pieteikumā iekļautā informācija tiks izmantota, lai izvēlētos sadarbības partneri, kas nodrošina izdevīgākos līguma nosacījumus, un slēgtu līgumu par pakalpojumu nodrošināšanu.  

Ja Jums rodas jautājumi par pakalpojuma saturu vai ir nepieciešama papildu informācija piedāvājuma sagatavošanai, zvaniet Informācijas sistēmu atbalsta daļas vadītājai Ilzei Tenbergai uz tālruņa numuru  67104877 vai rakstiet uz e-pastu ilze.tenberga@rigassatiksme.lv

Ja ir jautājumi par cenu aptauju, lūdzu zvaniet Iepirkumu un materiālo resursu pārvaldības daļas vadītājai Līgai Neilandei uz tālruni 29228043.

Jūsu pieteikumu un piedāvājumu sūtiet uz e-pastu: liga.neilande@rigassatiksme.lv līdz 2020. gada 29. decembra pulksten 10.00.

Pieteikumu un piedāvājumu "Automašīnu bloķētājierīču uzraudzības un kustības trauksmes kontroles aprīkojuma signālu apstrādes programmatūras nodrošināšanas un uzturēšanas pakalpojumi" skatīt šeit.

Tehnisko specifikāciju skatīt šeit.

20361862
Citi saziņas veidi