Tirgus izpēte „Sadalošo ugunsdrošības vārtu nomaiņa Krišjāņa Valdemāra ielā 5a, Rīgā” (pagarināts termiņš līdz 10.12.2021.)

UZAICINĀJUMS IESNIEGT PIETEIKUMU UN PIEDĀVĀJUMU TIRGUS IZPĒTĒ

sadalošo ugunsdrošības vārtu nomaiņa Krišjāņa Valdemāra ielā 5a, Rīgā

Aicinām piedalīties tirgus izpētē un iesniegt cenas piedāvājumu sadalošo ugunsdrošības vārtu nomaiņai Krišjāņa Valdemāra ielā 5a, Rīgā.

Lai piedalītos tirgus izpētē Jums jāaizpilda pieteikuma forma, norādot tajā prasīto informāciju.

Pieteikumā iekļautā informācija tiks izmantota līguma noslēgšanai ar Pretendentu, kurš iesniegs izdevīgāko piedāvājumu (tiks ņemta vērā cena, apkopes izmaksas, garantijas laiks, darbu izpildes laiks).

Ja Jums ir jautājumi par tirgus izpēti, sazinieties ar Iepirkumu un materiālo resursu pārvaldības daļas iepirkumu speciālistu Artūru Kurbatovu (26556945; Arturs.Kurbatovs@rigassatiksme.lv).

Informējam, ka dalībai iepirkumā ir obligāti jāveic būvdarbu objekta apskati uz vietas. Lai saskaņotu laikus objekta apskatei dabā, lūdzam sazināties ar Aleksandru Voskobojevu Infrastruktūras daļas Objektu uzturēšanas nodaļas vadītāju, zvanot uz tālruni 22040690.

Jūsu pieteikumu sūtiet uz e-pastu: Arturs.Kurbatovs@rigassatiksme.lv līdz 2021. gada 7. decembra plkst. 10.00.  Piedāvājumu iesniegšanas termiņš pagarināts līdz 10. decembra plkst. 10.00.

Pieteikuma formu un tehnisko specifikāciju skatīt šeit.

20361862
Citi saziņas veidi