E-talona derīguma termiņš

Pievērsiet uzmanību sava zilā e-talona derīguma termiņam!

"Rīgas satiksme" aicina sabiedriskā transporta pasažierus, kuri lieto zilos e-talonus, Rīdzinieka kartes un Skolēna e kartes pievērst uzmanību derīguma termiņam. 

Derīguma termiņš

Kā uzzināt, kāds ir  derīguma termiņš? 

Derīguma termiņš ir norādīts uz kartes (skat. attēlā), savukārt uzzināt zilo nepersonalizēto e-talonu derīguma termiņu ir iespējams, paņemot kartes satura izdruku jebkurā e-talona tirdzniecības vietā. 

Kā nomainīt e-talonu? 

1. Elektroniski. Jāaizpilda pieteikums (klikšķiniet uz zemāk esošās pogas) un jānorāda, kurā klientu apkalpošanas centrā Jūs vēlaties saņemt jauno e-talonu vai "Rīdzinieka karti". Pēc datu apstrādes Jūs varēsiet doties uz attiecīgo klientu apkalpošanas centru, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu un esošo e-talonu, un saņemt jau izgatavoto jauno e-talonu vai Rīdzinieka karti.

Aizpildiet pieteikumu e-talona saņemšanai!

2. Klientu apkalpošanas centrā (darba laiki un atrašanās vietas - šeit) kur, uzrādot esošo e-talonu, Rīdzinieka karti un personu apliecinošu dokumentu, Jūs aizpildīsiet pieteikumu un uz vietas tiks izgatavots jauns e-talons vai Rīdzinieka karte. Apmeklējumam klientu apkalpošanas centrā iespējams pierakstīties iepriekš:

 Piesakieties vizītei šeit!

Papildu informācija:

  1. Ja pieteikumu aizpildīsiet elektroniski, uz e-talona tiks izvietota esošā fotogrāfija. Ja vēlaties, lai uz e-talona ir jauna fotogrāfija, aicinām doties uz klientu apkalpošanas centru (skatīt atrašanās vietas).
  2. Ja esat pieteicies vizītei klientu apkalpošanas centrā, tad aicinām Jūs rezervētajā laikā uz vizīti ierasties.
  3. E-talona nomaiņa ir bez maksas, ja esošais e-talons ir lietošanas kārtībā. E-talons, kuram beidzies derīguma termiņš, ir jāiesniedz klientu apkalpošanas centrā (skatīt atrašanās vietas). Ja e-talons ir tīši sabojāts, par nomaiņu jāmaksā 2.85 EUR. Zilā nepersonalizētā e-talona nomaiņa bez maksas ir tikai 6 mēnešus pēc tā derīguma termiņa beigām, pēc tam par nomaiņu ir jāmaksā 2.85 EUR.
  4. Ja esat Rīgas iedzīvotājs, Jūs varat izvēlēties, kuru e-talonu saņemt - personalizēto zilo e-talonu vai Rīdzinieka karti (par personalizēto zilo e-talonu lasiet šeit, bet par Rīdzinieka karti - šeit). 

 

Citi jautājumi un sīkāka informācija:"Rīgas satiksmes" klientu apkalpošanas centros, mājas lapā www.rigassatiksme.lv, sociālajos tīklos "twitter" un "facebook".

20361862
Citi saziņas veidi