E-talona derīguma termiņš!

Pievērsiet uzmanību sava zilā e-talona derīguma termiņam!

"Rīgas satiksme" aicina sabiedriskā transporta pasažierus, kuri lieto zilos e-talonus, pievērst uzmanību derīguma termiņam. 

Derīguma termiņš

Kā uzzināt, kāds ir e-talona derīguma termiņš? 

Zilajiem personalizētajiem e-taloniem derīguma termiņš ir norādīts uz kartes (skat. attēlā), savukārt uzzināt zilo nepersonalizēto e-talonu derīguma termiņu ir iespējams, paņemot kartes satura izdruku jebkurā e-talona tirdzniecības vietā. 

Kā apmainīt e-talonu? 

1. Elektroniski. Jāaizpilda anketa (klikšķiniet uz zemāk esošās pogas) un jānorāda, kurā klientu apkalpošanas centrā Jūs vēlaties saņemt jauno e-talonu vai "Rīdzinieka karti". Pēc datu apstrādes uz norādīto kontaktinformāciju tiks nosūtīts uzaicinājums īsziņas vai e-pasta veidā, pēc kura saņemšanas Jūs varēsiet doties uz attiecīgo klientu apkalpošanas centru, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu un esošo e-talonu, un saņemt jau izgatavoto jauno e-talonu vai "Rīdzinieka karti".

Aizpildiet pieteikumu e-talona saņemšanai!

2. Klientu apkalpošanas centrā (darba laiki un atrašanās vietas - šeit) kur, uzrādot esošo e-talonu un personu apliecinošu dokumentu, Jūs aizpildīsiet anketu un uz vietas tiks izgatavots jauns e-talons vai "Rīdzinieka karte". Apmeklējumam klientu apkalpošanas centrā iespējams pierakstīties iepriekš:

Piesakieties vizītei šeit!

Papildu informācija:

  1. Ja anketu aizpildīsiet elektroniski, uz e-talona tiks izvietota esošā fotogrāfija. Ja vēlaties, lai uz e-talona ir jauna fotogrāfija, aicinām doties uz klientu apkalpošanas centru (skatīt atrašanās vietas).
  2. Ja esat pieteicies vizītei klientu apkalpošanas centrā, tad aicinām Jūs rezervētajā laikā uz vizīti ierasties.
  3. Ja mēģināt pieteikties vizītei, taču konstatējat, ka Jūsu izvēlētajos laikos un datumos pieteikties vizītei nav iespējams, aicinām Jūs doties uz klientu apkalpošanas centru.
  4. E-talona nomaiņa ir bez maksas, ja esošais e-talons ir lietošanas kārtībā. E-talons, kuram beidzies derīguma termiņš, ir jāiesniedz klientu apkalpošanas centrā (skatīt atrašanās vietas). Ja e-talons ir tīši sabojāts, par nomaiņu jāmaksā 2.85 EUR. Zilā nepersonalizētā e-talona nomaiņa bez maksas ir tikai 6 mēnešus pēc tā derīguma termiņa beigām, pēc tam par nomaiņu ir jāmaksā 2.85 EUR.
  5. Ja esat Rīgas iedzīvotājs, Jūs varat izvēlēties, kuru e-talonu saņemt - personalizēto zilo e-talonu vai "Rīdzinieka karti" (par personalizēto zilo e-talonu lasiet šeit, bet par Rīdzinieka karti - šeit). 

 

Informatīvā materiāla drukas versijas skatiet  Printēt!šeit un Printēt!šeit

Citi jautājumi un sīkāka informācija:"Rīgas satiksmes" klientu apkalpošanas centros, mājas lapā www.rigassatiksme.lv, sociālajos tīklos "twitter", "facebook", "draugiem.lv".

twitter.png facebook.png draugiem.png

80001919
Citi saziņas veidi