Cenu aptauja "Par elektroinstalācijas (t.sk., zemējuma un zibensaizsardzības ierīces) pārbaudi objektos 1.Trolejbusu parkā, Ganību dambī 32, Rīgā un Maksas autostāvvietās, Rīgā"

UZAICINĀJUMS IESNIEGT PIETEIKUMU UN PIEDĀVĀJUMU CENU APTAUJAI

par elektroinstalācijas (t.sk., zemējuma un zibensaizsardzības ierīces) pārbaudi objektos 1.Trolejbusu parkā, Ganību dambī 32, Rīgā un Maksas autostāvvietās, Rīgā

Aicinām piedalīties cenu aptaujā un iesniegt piedāvājumu par elektroinstalācijas (t.sk., zemējuma un zibensaizsardzības ierīces) pārbaudi objektos 1.Trolejbusu parkā, Ganību dambī 32, Rīgā un Maksas autostāvvietās, Rīgā.

Lai piedalītos cenu aptaujā Jums jāaizpilda pieteikuma forma, norādot tajās prasīto informāciju.

Jautājumu gadījumā par cenu aptauju zvaniet Iepirkumu un materiālo resursu pārvaldības daļas iepirkumu speciālistei Ingai Seleckai uz tālruņa numuru 29624366 vai rakstiet uz e-pastu inga.selecka@rigassatiksme.lv.

Par pieprasījumu veikt objektu apsekošanu zvaniet Objektu uzturēšanas nodaļas vadītājam Aleksandram Voskobojevam uz tālruņa numuru 22040690.

Jūsu pieteikumu un piedāvājumu sūtiet uz e-pastu: inga.selecka@rigassatiksme.lv līdz 2021. gada 11. janvāra plkst. 12.00.

Pieteikumu un piedāvājumu cenu aptaujai “Elektroinstalācijas (t.sk., zemējuma un zibensaizsardzības ierīces) pārbaude objektos 1.Trolejbusu parkā, Ganību dambī 32, Rīgā un Maksas autostāvvietās, Rīgā” skatīt šeit.

Tehnisko specifikāciju skatīt šeit.

Darba apjomu objektā 1.Trolejbusu parkā, Ganību dambī 32, Rīgā skatīt šeit.

Elektroniskās kontroles iekārtu (EKI) sarakstu Maksas autostāvvietās, Rīgā skatīt šeit.

20361862
Citi saziņas veidi