Tirgus izpēte "RP SIA “Rīgas Satiksme” iekšējā laikraksta „Rīgas Satiksmes Darbinieks” satura veidošanai un maketēšana"

 UZAICINĀJUMS IESNIEGT PIETEIKUMU UN INFORMATĪVO PIEDĀVĀJUMU TIRGUS IZPĒTĒ

Aicinām piedalīties tirgus izpētē un iesniegt pieteikumu un piedāvājumu RP SIA “Rīgas Satiksme” iekšējā laikraksta „Rīgas Satiksmes Darbinieks” satura veidošanai un maketēšanai.

Lai piedalītos tirgus izpētē, Jums jāaizpilda pieteikuma forma, norādot tajā prasīto informāciju.

Pieteikumā un piedāvājumā iekļautā informācija tiks izmantota, lai slēgtu līgumu ar pakalpojuma sniedzēju, kuram un kuru speciālistiem ir nevainojama reputācija, pieredze līdzīgu pakalpojumu sniegšanā un kas piedāvājis pasūtītāja prasībām atbilstošu piedāvājumu ar zemāko cenu.

Ņemot vērā, ka laikraksta satura veidošana ir saistīta ar pakalpojuma sniedzēja un tā speciālistu profesionalitāti un uzticamību, Pasūtītājam ir tiesības neizvēlēties zemākās cenas piedāvājumu, ja Pasūtītājam ir šaubas (t.sk. negatīva iepriekšēja pieredze) par pretendenta vai tā speciālistu uzticamību, reputāciju vai darbu veikšanas kvalitāti.

Ja ir jautājumi par tirgus izpēti, lūdzu zvaniet Iepirkumu un materiālo resursu pārvaldības daļas vadītājai Līgai Neilandei uz tālruni 29228043.

Jūsu pieteikumu un piedāvājumu sūtiet uz e-pastu: liga.neilande@rigassatiksme.lv līdz 2022. gada 10. marta pulksten 12.00.

Pieteikuma un piedāvājuma forma.

Tehniskā specifikācija.

Informatīvais paraugs.

20361862
Citi saziņas veidi