Informējam, ka elektronisko maku, kas izmantojams norēķiniem par maksas autostāvvietu lietošanu, varēs papildināt līdz 2023.gada 28.februārim. 

No 2023.gada 1.marta vairs nevarēs norēķināties par maksas autostāvvietas lietošanu, izmantojot elektronisko naudu, mobilo lietotni Riga Card vai nosūtot īsziņu uz numuru 8585.
Aicinām savlaicīgi izmantot elektronisko naudu vai iesniegt elektroniski parakstītu iesniegumu par elektroniskās naudas kontā esošo līdzekļu atgūšanu, sūtot to uz info@rigaskarte.lv.

Iesniegumā jānorāda Jūsu:
1) vārds un uzvārds;
2) personas kods;
3) Rīdzinieka kartes vai personalizētā e-talona numurs un mobilā telefona numurs, ar kuru esat reģistrējies kā Riga Card klients vai veicat apmaksu, sūtot īsziņu uz 8585;
4) bankas konts, uz kuru vēlaties saņemt pārskaitījumu.

Gadījumā, ja objektīvu iemeslu dēļ nespējat iesniegt elektroniski parakstītu iesniegumu, Jūs varat noformēt iesniegumu klātienē RP SIA “Rīgas satiksme” Klientu apkalpošanas centros, līdzi ņemot personas apliecinošu dokumentu.

Vēršam uzmanību, ka sākot ar 2023.gada 28.februāri Jūsu elektroniskās naudas kontam var tikt piemērota ikmēneša fiksēta konta apkalpošanas maksa 2,00 eiro apmērā.

Autostāvvietu pakalpojumi

Stāvvietas veids

Apmaksas veids

Tarifu zona

20361862
Citi saziņas veidi